Сьогодні, 26 серпня, відбувається матч 6-го туру чемпіонату Першої ліги. На футбольному полі зійдуться команди "Десна" (Чернігів) та НК "Верес" (Рівне). Матч відбувається на стадіоні "Сонячний" у Харкові.

СКЛАД КОМАНД

pic

pic

0' свисток арбітра. Початок матчу

4' "Десна" атакує ворота "Вереса".

5' Когут вводить мяч у гру. Невдала атака по правому флангу.

6' Сікорський намагається пройти захист "Десни". Невдало.

10' Мяч у Сікорського, підхоплює Степанюк, на Котляра.

11' Порушення правил з боку "ДЕСНИ".

13' Степанюк та Волошинович відбирають м'яч у гравців "Десни".

15' Степанюк спробував пробити по воротах. та не вийшов удар - задалеко від воріт. "Десна" знову контролює гру.

16' "Десна" атакує. Мяч у Волошиновича.

17' Котляр вривався у штрафну. Невдало. з порушеннями.

18' Аут. "Верес" вкидає м'яч.

22' Сікорський поборовся за м'яч у повітрі.

25' порушення правил проти Сікорського. Западня виконує стандарт. Навіс у штрафну.

27' контратака "Вереса". м'яч у Волошиновича. Втрачає мяч.

33' "Десна" атакує. Не вдається чернігівчанам досягнути воріт.

34' Волошинович боровся за мяч у стрибку і опинився на траві. Волошинович пробиває. Невдало.

37' Котляр б'є в бік воріт "Десни", але голкіпер піймав м'яч.

44' Мяч у "Десни". Пас на Філіпова. Гравці борються за мяч. Арбітр фіксує порушення з боку гравців "Вереса".

45' Стандарт у виконанні футболіста "Десни". Вересівці відводять мяч від воріт.

Білий, пас на Котляра, Сікорський.

ПЕРШИЙ ТАЙМ завершився з рахунком 0:0.

Свисток арбітра, початок другого тайму

49' Контратака "Десни". "Верес" відбирає. Волошинович веде м'яч. Пас на Орловського. Орловський пробиває, але невдало. Мяч не влучає у ворота "Десни".

51' "Десна" атакує. Небезпечно. Чепурненко прострілює. Мимо.

54' заміна у "Вереса". Замість Сікорського виходить Козьбан.

55' Порушення правил з боку Кучерова. Суддя призначає жовту картку

59' Удар по воротах "Вереса". Невдало.

62' Порушення правил проти Козьбана. Суддя не фіксує порушення.

63' "Десна" вкидає м'яч.

64' Степанюк спробував піти до штрафної. та не було змоги довести справу до кінця.

66' Волошинович з м'ячем. на Степанюка.

68' Гравці "Вереса" пасують мяч між собою.

69' Мяч у Борзенка, пас на Котляра. Розігрують мяч між собою гравці "Вереса".

74' Заміна у "Вереса". Замість Волошиновича на поле виходить Герасимець.

77' Чепурненко вибиває кутовий. удар. Суддя фікасуєж порушення.

78' Штрафний у виконання Антона Котляра.

79' Козьбан, Степанюк, Герасимець. Аут. Мяч вводить Западня.

80' Западня, Білий. пас на Борзенка. Не вдається здійснити атаку рівненським футболістам

81' Орловський бореться за м'яч. Порушення правил у Мостового. Розігрують штрафний гравці.

87' Козьбан - на траві. На поле вибігають медики. М'яч у "Десни".

88' суддя фіксує порушення з боку "Вереса". Футболісти борються за м'яч.

90' Суддя видалив Мазяра з поля.

91' Чепурненко пробиває штрафний. Кучеров отримав у груди м'ячем. "Десна" атакує. Небезпечний момент. Офсайд.

95' Фінальний свисток арбітра.

МАТЧ ЗАВЕРШИВСЯ РАХУНКОМ 0:0. НІЧИЯ.