Перша перемога у новому сезоні і до того ж історична. Рівненський «Верес» на виїзді мінімально обіграв «Колос». До цього рівняни жодного разу не могли обіграти команду з Ковалівки у чемпіонаті. Більше про цей поєдинок - дивіться далі.

Лише одна перемога в 11 матчах. Рівненський «Верес» зустрівся із над незручним суперником «Колосом», якому червоно-чорні не могли забити в останніх 6 матчах. Та попри невтішну статистику «Верес» вже з перших хвилин запропонував динамічний футбол.

Вже на 15 хвилині Руслан Степанюк перервав негативну статистику та вивів рівнян уперед, але після перегляду ВАР арбітри скасували гол через офсайд. Проте «Верес» не зупинявся і продовжив тиснути. Однак не вистачило реалізації.

Після перерви тиск на ворота Колоса призвів до голу. Свій другий у чемпіонаті і вже третій у сезоні гол провів Владислав Шарай.

Лише після цього Колос активізувався. А рівняни свідомо віддали супернику ініціативу, шукаючи шанси у контратаках. Але рахунок лишився без змін 0:1. Тож Верес переміг вперше у новому чемпіонаті і вдруге поспіль у сезоні. А Богдан Когут та й вся команда у другій поспіль гри зберегли свої ворота на замку.