Юний гонщик з Рівного, підкорює польський професійний спідвей. Назар Парніцький, якому 16 років, дебютував у Екстралізі - найпрестижншій спідвейній лізі Польщі. Став переможцем у двох заїздах. Деталі у сюжеті.

Так Назар Парніцкий дебютував у польській Екстралізі зі спідвею. Йому всього 16-ть та у двох заїздах професійної ліги зміг здобути першість серед досвідчених гонщиків.

Попри чудовий дебют, Назар не виділяє себе серед інших гравців.

Назар виступав у молодіжній команді "Унія" та через травму одного з гонщиків основи, дебютував у Екстралізі.

Успіху Назара Парніцького радіє і менеджер клубу, Пьотр Барон. Гадає, у юного спортсмена велике майбутнє.

У команді "Унія", Назар виступає від початку повномасштабного вторгнення. Після вдалого дебюту в Екстралізі, юний гонщик - зірка польських спортивних видань та улюбленець вболівальників.