"Верес" у непростому поєдинку здолав івано-франківське "Прикарпаття"

Рівненський "Верес" на виїзді мінімально переміг івано-франківське "Прикарпаття". Єдиний гол - на рахунку нападника рівнян Михайла Сергійчука.

Прикарпаття - Верес - 0:1 (0:0)

чемпіонат України з футболу, Перша ліга, 18 тур

26 березня 2021 року, Івано-Франківськ, стадіон Рух, без глядачів

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса). Асистенти: Михайло Маланчук (Чернівецька обл.) та Євген Гашков (Чернівці). Четвертий арбітр - Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу - Андрій Валенко (Львів).

Прикарпаття: Піцан - Борисевич, Пархуць, Француз, Воробчак (Семотюк, 76), Курко, Геник, Сондей, Барчук (Хома, 90), Андрейчук (Кузьмин, 46), Кохман.

Головний тренер: Руслан Мостовий.

Верес: Когут - Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Дахновський, Полюлях, Панасенко, Пасіч, Гегедош (Кучеров, 88), Сергійчук (Гайдучик, 84).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Гол: Сергійчук (55).

Попередження: Француз (85), Семотюк (87) - Сергійчук (30).

У порівнянні з попереднім матчем до складу рівнян повернулися Роман Мірошник та Микита Полюлях. У старті вони замінили відповідно Дмитра Махнєва і Валерія Кучерова. Більше змін у складі тренерський склад рівненського клубу після матчу з "Поліссям" не робив.

Гра проти "Прикарпааття" виявилась для одного з лідерів Першої ліги непростою. Першого удару гості завдали лише в середині першого тайму. Невдало прицілювався Геннадій Пасіч.

Наприкінці першої половини гри нагоду відзначитись мали Віталій Дахновський та Роберт Гегедош, проте перший удар був невлучний, а в другому випадку врятував голкіпер господарів.

У другому таймі гості продвжували свої атаки. Знову мав нагоду Пасіч, проте його удар головою виявився вище воріт.

Гості відкрили рахунок на 55-ій хвилині. Михайло Сергійчук невідпорно пробив зі штрафного поруч штрафного майданчику - 0:1.

Після цього у грі настало затишшя. Можна згадати лише удар Микити Полуляха. "Прикарпаття" намагалось нав'язати "Вересу" боротьбу, проте нагод забити у господарів не було.

Таким чином "Верес" здобув чергову свою перемогу та закріпився на другій сходинці. Наступний поєдинок буде центральним у всьому турі, а, можливо, у другому колі - 31 березня "Верес" у Львові протистоятиме лідеру Першої ліги "Чорноморцю"

За матеріалами інформаційної служби НК "Верес"