ФутВікенд по-рівненські. Цими вихідними, місцеві футбольні команди провели свої матчі на виїзді. Втім, не всі повернулися з перемогами. Народний Клуб "Верес" вирушив до Одеси, де зіграв із лідером турнірної таблиці. В той же час як міні-футзальний клуб "Кардинал-Рівне" грав проти Миколаївського "Де трейдингу". Детальніше про результати матчів - розповість Ілля Томашевський.

Перша поразка у новому сезоні. Рівне нський «Верес» в матчі четвертого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги з мінімальним відривом поступився "Чорноморцю". Усе вирішив єдиний гол, який одесити провели на старті другого тайму. Попри те, що "Верес" мав декілька хороших нагод відзначитися, але жоден з своїх моментів рівняни не реалізували. Після голу одесити грали на утримання рахунку і створювали моменти на контратаках.

1:0, «Верес» програє «Чорноморцю», запам’ятавшись глядачам лише навісами та майстерною грою голкіпера Богдана Когута. Разом з тим, порадувати своїх вболівальників зумів "Кардинал-Рівне ", який нарешті перервав серію невдалих матчів, обігравши на виїзді "Де Трейдинг".

Виграючи по ходу зустрічі з рахунком - 4:0, кардиналівці знову змусили понервувати своїх вболівальників наприкінці зустрічі, пропустивши 2 м'ячі. Втім, перемога цього разу залишилася за "зелено-жовтими".